výkon a kreativita idú rukU v ruke

Celý názov spoločnosti je webmario trade * s.r.o. ako dodávateľ a poskytovateľ technológií vychádzajúce zo stratégie

B2B – Business-to-business vzťahom k obchodníkovi
B2C – Business-to-consumer vzťahom k priamemu predaju, podpory a službách zákazníkovi.

VÝROBA

Výroba a dodávky počítačovej techniky až po následnú prevádzku, údržbu a servis. Inštalačné a konfiguračné softvérové opravy počítačovej techniky pre Windows, Linux, Android, iOS. Predaj, Servis kopírovacích strojov.
viac informácií

ANALÝZA

Odborné získavanie digitálnych dát a ich stôp z počítačov, pamäťových nosičov. Analýza obsahu a identifikácia dát vrátane auditu a výsledných protokolov. Kombinujeme silu niekoľkých súdne overených forenzných nástrojov.
viac informácií

OCHRANA

Dodávame a zabezpečujeme techniku Antivírusový programom NOD32 pre vaše počítače, tablety, smart telefóny a elektroniku pre firmy a domácnosti. Silná ochrana koncových staníc, zvýhodnené pre ZŤP a študentov
viac informácií

POKLADNICE

Pre podnikateľské subjekty má webmario vo svojom portfóliu riešenie pre evidenciu, účtovníctvo atd. Pokladnica do kancelárie, prevádzky. Vie aj veci, ktoré na iných pokladniciach jednoducho nejdú.
viac informácií

WEBMARIO.ONLINE

pokiaľ ste sa zoznámili s portfoliom webmario* môžete začať využívať naplno naše produkty. Tak prosím prejdite na store webmario.online

TECHNIKA

TECHNIKA PC PRE DOMÁCNOST
TECHNIKA PC PRE KANCELÁRIU
TECHNIKA HDCP A SMART TV
TECHNIKA PC RYZEN RX VEGA
TECHNIKA PRE PODNIKATEĽOV

LICENCIE

ANTIVIROVÁ OCHRANA
OPERAČNÝ SYSTÉM
APLIKÁCIE OFFICE
APLIKÁCIE ZÁCHRANY DÁT
APLIKÁCIE ZÁLOHOVANIA

PODPORA

POMOC S POČÍTAČOM
POMOC S ANTIVIROVOU OCHRANOU
DOPYT POČÍTAČE A SOFTWARE
DOPYT MULTIFUNKČNÉ STROJE
DOPYT PRENÁJOM TECHNIKY

O spoločnosti a portfóliu

Webmario * Technology využíva a ponúka kompletné portfólio IT produktov, riešení a služieb ako v podnikovej tak v domácej sfére. Sme výrobcom domácich počítačov, pracovných staníc, dátových serverov platforiem Windows a UNIX. Zákazníkom poskytujeme služby návrhu, poradenstva, dodávky výpočtovej a kancelárskej techniky po následnú prevádzku, údržbu a servis.

Skúsenosti a znalosti spoločnosti v obore výroby počítačovej elektroniky, forenznom získavaním a analýzou dát z digitálnych médií radí webmario * na profesionálnu odbornosť v oblasti Otvorenej Informatiky .. "

CEO Hruboš Marian

Kontakt

Zanechajte nám kontakt a my sa vám ozveme k bezplatnej konzultácii

® Halló IT - Copyright 2023 webmario* Všetky práva vrátane práv na duševné vlastníctvo sú vyhradené. Technické údaje sa môžu zmeniť. Možnosť dodania závisí od dostupnosti. Všetka zodpovednosť za úplnosť, aktuálnosť a správnosť údajov a ilustrácií sú vylúčená. Označenia použité môžu byť registrovanými ochrannými známkami príslušného výrobcu a ich použitie tretími stranami môže byť porušením práv vlastníka. WM
M