SPOLUPRACUJ A VYTVÁRAJ

Dokážete velké veci.

Silnejšia

Na vlastné oči

Všetky dokumenty, schôdzky, maily, poznámky, fotky, kontakty, kalendáre a ďalšie dáta máte stále pripravené a po ruke. Každý súbor uložený môžete zdieľať s kolegami.

Výkonnejšia

Vo svojom prostredí

Rýchle vyhľadávanie, rýchle ukladanie. Jedinečné prostredie sa odmení všestrannosťou kedykoľvek a kdekoľvek. Špičkovú kvalitu ponúka s pripojením na mini alebo veľkoplošnej projekcie.

Prehľadná kancelária

Kanceláriu vo firme, kanceláriu doma i na cestách. Každé kliknutie má svoju váhu. Do konverzácie zapojíte všetkých. Nedokáže sa zastaviť.

organizuj, prezentuj

Do práve prebiehajúceho konferenčného hovoru môžete prizvať kohokoľvek. Nechajte svoju prácu posúdiť a vyniknúť.

Jedinečná súhra

AISHA je intuitívna a ľahko sa používa. Robíme to preto, aby s ňou mohol byť kamoš úplne každý. Potrebuješ pracovať, zabávať sa či sledovať?

NEJDOKONALEJŠIE ZABEZPEČENIE

Pravidelnými aktualizáciami softvéru chránime počítač pred novými bezpečnostnými hrozbami. Nie je potrebná ďalšia sila. Pracujeme s vami.

Operačný systém Windows

Rastúce aplikácie

Modely od webmario mají šikovné aplikace, které ti pomůžou lépe pracovat, komunikovat, sdílet či tvořit.

TPM online je integrované

Byť dôveryhodný. Modely s dodávkou technológie ochrany na všetkých kryptografických úrovniach.

Produkty webmario

Keď zakúpite produkt spoločnosti webmario, získate tiež ochranu na základe ročnej obmedzenej záruky spoločnosti.

LINUX Systém Pro a CentOS

Jedna z možností je zakúpiť model s OS Linux alebo CentOS. Aisha vie uspokojiť vývojárov v akcii.

Ľahko prenesieš súbory, fotky a ďalšie dáta z počítačov

AISHA si poradí s najodvážnejšími projektmi a pomôže zachytiť myšlienku najrýchlejšie vo svojej triede. Má profesionálny softvér, ktorý prenesie váš svet do digitálnej aplikácie. Jedinečné prostredie sa odmení všestrannosťou kedykoľvek a kdekoľvek.

Viac informacií?

904 564 168

AISHA se pýši s ips lcd 24" a 27"

Jednoduché pripojenie, štýlová základňa, mimoriadne štíhly dizajnový profil viditeľný zo všetkých uhlov.

Design

Monitor je krásavec a pýši sa štýlovou asymetrickou základňou s mimoriadne štíhlym dizajnovým profilom 9,9 mm. Panel IPS vám ponúkne dokonalý obraz s minimálnym okrajovým rámčekom.

Marketing

Verné farby s extrémne širokými pozorovacími uhlami. Eliminuje blikanie obrazu čím sa minimalizuje námaha vašich očí. Pomer strán monitora 16: 9, doba odozvy 4 ms so zobrazením farieb 16,7 miliónov.

E-SAVER

Špičkový výkon ďalej podporuje rad inteligentných funkcií, vrátane režimu e-Saver, ktorý znižuje spotrebu energie a tým aj náklady na prevádzku monitora.

FULL HD

Špičkovú kvalitu obrazu ponúka rozlíšenie Full HD 1920 x 1080. Vďaka rozlíšenie Full HD zabezpečujúcemu ostrý detail a vysoký jas vzniká neuveriteľný kontrast a realistické farby, ktoré dodajú obrazu na skutočnosti.

Všetky sily a nápady sú "ZA"

2 x 4K

Pripojiť tri monitory

M2. SSD

Vysokorýchlostný model

® Halló IT - Copyright 2023 webmario* Všetky práva vrátane práv na duševné vlastníctvo sú vyhradené. Technické údaje sa môžu zmeniť. Možnosť dodania závisí od dostupnosti. Všetka zodpovednosť za úplnosť, aktuálnosť a správnosť údajov a ilustrácií sú vylúčená. Označenia použité môžu byť registrovanými ochrannými známkami príslušného výrobcu a ich použitie tretími stranami môže byť porušením práv vlastníka. WM
M