Aisha je nové bezpečné riešenie pre stále rastúci dopyt po digitálnom úložisku.

Zálohovacie služby

Administratívne úlohy pre čo najširšiu užívateľskú základňu. Zálohovanie a zdieľanie dát pre domácich užívateľov a každú kanceláriu.

Kompletný duplikát

V prípade poškodenia súborového systému možno obnoviť všetky dáta. Môžu byť vytvorené plány ako úloha cron z webového prostredia a sieťového rozhrania.

Šifrovanie

Možnosť úplného šifrovanie je k dispozícii počas vytvárania zväzku, čo poskytuje ochranu štandardné AES-XTS šifrovanie. TPM modul pracuje za vás.

AISHA ponúka odolnosť proti vybráciám, prachu a prevádzkovým teplotám v priemysle.

management

Nevykonávate žiadnu vlastnú akciu s dátami a rovnako všetko je zálohované pre neskoršie obnovu pri prípadnom zlyhaní počítača.

nízká spotreba

Zníženie nákladov ako to len ide. Je to absolútny komfort pre verejný aj podnikateľský sektor. Ľahký, ale výkonný klient.

FREE FUNKCIE

Plne responzívne rozhranie pre správu všetkých vašich programov s PLEX prepojením DLNA / UPnP-AV domácej i firemnej siete.

NAS-L1

INTEL NOVEJ GENERÁCIE

Aisha NAS-L1 je dátové úložisko, na ktoré môžete bezpečne uložiť svoje dáta. Vďaka modulom (pluginom) môžete (alebo vám nastavíme) svoj NAS premeniť v dokonalej zábavné zariadenia, vytvoriť osobný cloud atď. – možnosti sú neobmedzené.

9.3/10

NAS-XL1

INTEL NOVEJ GENERÁCIE

NAS Mini XL používa hardware podnikovej triedy, ktorý je špeciálne vybraný tak, aby maximalizoval výkon s FreeNAS. Žiadny iný systém vo svojej triede nezodpovedá výkonu ponúkanému Mini XL. Zapojte ju a nabootujte, proste to funguje.

10/10

od 320€

AISHA NAS-L1

Úložiško Intel Series 1000GB, 
Čítanie / zápis 1800/1800 MB/s,
Procesor Intel dvoj-jadrový až 2.70 GHz 
Pameť 8GB DDR4
Seasonic Power napájanie

od 395€

AISHA NAS-XL1

Úložiško Intel Series 1000GB, 
Čítenie/ zápis 1800/1800 MB/s,
Procesor Intel i3 štvor-jadrový až 3.60 GHz 
Pameť 8GB DDR4
Seasonic Power napájanie

Kapacita a záloha vašich dát bez premrštených nákladov a údržby.

Aisha NAS Je v záprahu s LX10 a LX20. Bezúdržbová súhra pre užívateľov.

Vstup / výstup / DDR4

® Halló IT - Copyright 2023 webmario* Všetky práva vrátane práv na duševné vlastníctvo sú vyhradené. Technické údaje sa môžu zmeniť. Možnosť dodania závisí od dostupnosti. Všetka zodpovednosť za úplnosť, aktuálnosť a správnosť údajov a ilustrácií sú vylúčená. Označenia použité môžu byť registrovanými ochrannými známkami príslušného výrobcu a ich použitie tretími stranami môže byť porušením práv vlastníka. WM
M