Online pomocník.​

Vytvorenie účtu

Pri objednávaní na našom webu máte možnosť vytvoriť si účet. S vytvorením nového účtu získate tiež vstup do prostredia prepojeného servisného centra na webmario.online, kde riešite vaše žiadosti o radu či podporu k produktom ako po administratívnej tak softvérovej pomoci. Registovať sa môžete TU . Stačí zadať platnú e-mailovú adresu a systém sám sa o všetko postará.

Po vytvorení

Po vytvorení vám účet ponúka niekoľko prehľadných možností a nastavenia.

  • Kontrolu nad objednávkami
  • Dokumenty, ako faktúry a pod. k stiahnutiu
  • Registráciu a evidenciu zakúpeného produktu
  • Aktiváciu pre servis a podporu
  • Editáciu účtu, adries a pod.
  • Aktiváciu platieb z vlastného kreditného účtu

Prístup k účtu

K svojmu účtu na portáloch webmario * sa môžete prihlásiť kedykoľvek v hornej časti každej stránky. Všetky informácie o vašom účte sú automaticky zašifrované a odoslané cez zabezpečené pripojenie.

Chyba prihlásenia

Keď sa pokúsite zadať nesprávne heslo trikrát za sebou systém zablokuje z bezpečnostných dôvodov váš účet. Pre odblokovanie účtu nám zavolajte alebo počkajte 24hod. a skúste to znova, alebo po uplynutí uvedenej doby pomocou voľby „Zabudnuté heslo“ ho resetujte a nastavte nové.

Zabudnuté heslo

Ak ste zabudli svoje heslo, klikněte sem alebo na odkaz na prihlasovacej obrazovke. Zadajte svoju e-mailovú adresu, a my vám pošleme odkaz, z ktorého pomocou môžete vykonať resetovanie hesla.® Halló IT - Copyright 2023 webmario* Všetky práva vrátane práv na duševné vlastníctvo sú vyhradené. Technické údaje sa môžu zmeniť. Možnosť dodania závisí od dostupnosti. Všetka zodpovednosť za úplnosť, aktuálnosť a správnosť údajov a ilustrácií sú vylúčená. Označenia použité môžu byť registrovanými ochrannými známkami príslušného výrobcu a ich použitie tretími stranami môže byť porušením práv vlastníka. WM
M