Naše servisné služby.
Záručný a pozáručné opravy.
Telefonický kontakt : ► 222 761 044, ► 222 761 014

Počítačová technika HW

Štandardné záručné a pozáručné opravy výpočtovej a kancelárskej techniky: Počítače, Notebooky, Tablety, Monitory, Ak si prajete, vyzdvihnúť techniku u vás doma, alebo va vašej firme, kontaktujte nás cez autorizovanú požiadavku a my vám zdarma techniku na základe preberaceieho protokolu odvezieme.

Tlačiarne a kopírovacie stroje

Servis domácich a kancelárskych tlačiarní a multifunkčných kopírovacích strojov.

Počítačová technika SW

Inštalačné a konfiguračné softvérové opravy počítačovej techniky pre Windows, Linux, Android, iOS

Záchrana a obnovenie dát

Záchranu a obnovu zmazaných alebo poškodených dát na digitálnom médiu vykonávame forenznou technológiou s vysokou úspešnosťou. Pravidelne prechádzame školením Otvorenej informatiky v odbore forenzného získavania a analýzu dát.

Služby pre poisťovne

Služba sa vzťahuje na vytvorenie protokolu o škode pre Vašu poisťovňu, IT techniky a spotrebnej elektroniky.

Cenník pozáručných opráv

Prehľad jednotlivých cien pozáručných opráv vrátane výjazdu technika a expresných služieb. zobraziť . Portfólio náhradných dielov je u webmario široké. Partnerom poskytujeme velkobchodní cenník B2B systému na základe autorizácie DIČ. Štandardné riešenie opráv s dostupným materiálom, ktorý je skladom je do 2.pracovných dní.

NEPREHLIADNITE

Ochránime vaše dáta a zabezpečíme ich proti zneužitiu. Dodávame a konfigurujeme celý systém antivírusovou ochranou od ESET NOD32 programom pre Výpočtová a kancelársku techniku a domácu elektroniku.

Ako funguje servis?

Presnosť a úplnosť diagnostiky pri oprave vykonávame najprv odborným meraním, kedy získame informácie o poruche zariadenia výpočtom z nameraných hodnôt.

Naše pracovisko sa skladá:

  1. Počítačové techniky
  2. Funkčného generátora signálov
  3. Digitálneho multimetra
  4. Numerického osciloskopu

Zapožičanie IT Techniky

Výpočtovú a kancelársku techniku si môžete u webmario na základe jednoduchej nájomnej zmluvy vypožičať, zoznámime Vás s jej obsluhou, takže si ju sami zapojíte. Môžete využiť službu našeho technika, ktorý vám všetko na určenom mieste, pripravý na „kľúč“. Nebudete mať s ničím starosť.

Prenájom sa vzťahuje na:

  1. Počítačové zostavy
  2. Konferenčnú techniku
  3. Techniku k tlači
  4. Monitory a príslušenstvo

Smart funkcie servis

Podpora pre domácnosti
Podpora pre firmy
Verejný sektor
Školy a univerzity

® Halló IT - Copyright 2023 webmario* Všetky práva vrátane práv na duševné vlastníctvo sú vyhradené. Technické údaje sa môžu zmeniť. Možnosť dodania závisí od dostupnosti. Všetka zodpovednosť za úplnosť, aktuálnosť a správnosť údajov a ilustrácií sú vylúčená. Označenia použité môžu byť registrovanými ochrannými známkami príslušného výrobcu a ich použitie tretími stranami môže byť porušením práv vlastníka. WM
M