Online pomocník.​

PLATOBNÉ PODMIENKY

Platobné metódy, sú prispôsobené vašim potrebám. Štandatne neúčtujeme žiadne transakčné poplatky. Existujú však platobné možnosti cez platobnú bránu Paypal, alebo platba prostredníctvom smart telefónu. O prípadnej zmene pri platbe vás budeme informovať.

Online platba kartou so zabezpečením 3D-secure
Platobná brána GoPay umožnuje dokončiť platbu kartou priamo na našom webe. Vďaka tomu získáte zabezpečenie všetkých zadávaných údajov a platba je tým prípísaná ihneď. Nečakáte až bude potvrdený prevod a tak nákupy licencií a našich produktov si užívate ihned po zpracovaní.

V hotovosti na predajniach (Cash on stone shop, COSS)
Ak sa rozhodnete platiť v hotovosti na predajni neexistujú žiadne dodatočné poplatky. V objednávke si zvolíte predajňu a do poznámky môžete napísať predpoklad vyzdvihnutia.

Na dobierku (Cash on delivery, COD)
Ak sa rozhodnete platiť v hotovosti na dobierku, potom budete platiť v okamihu doručenia na vašu adresu. Platba je prijímaná len platobnou kartou u dopravcu. Objednávka môže obsahovať malý príplatok na pokrytie nákladov dodatočného poplatku pre dopravcu.

Záloha bankovým prevodom
Objednávka bude odoslaná, akonáhle vaša platba príde na náš bankový účet. Budeme vás predom o všetkom dostatočne informovať.

Bankové údaje: webmario-trade* s.r.o.
Komerčná Banka : IBAN CZ6901000001154000130217 , Kód BIC/SWIFT: KOMBCZPP, účet č. 115-4000130217/0100

SPLATNOSŤ

Platba a splatnosť nákupu závisí od vašej dobrovolnej volby. Pokiaľ máte na nás akúkoľvek požiadavku, pošlite nám autorizovanú žiadosť kliknutím sem . Pokiaľ ste firma alebo osoba ktorá vykonala registráciu a autorizáciu identifikačných údajov, ako partner, máte možnosť nákupu na faktúru so splatnosťou. Po schválení vás bude o všetkom dostatočne informovať.

SKLADOVÝ STAV ?

Koľko a čo je na sklade?​ Možnosť dodania závisí od dostupnosti. Zverejnené konfigurácie produktov sú štandardne skladom s dodávkou do 2 až 3 dní. Licencie obdržíte elektronicky ihneď po zpracovaní.® Halló IT - Copyright 2023 webmario* Všetky práva vrátane práv na duševné vlastníctvo sú vyhradené. Technické údaje sa môžu zmeniť. Možnosť dodania závisí od dostupnosti. Všetka zodpovednosť za úplnosť, aktuálnosť a správnosť údajov a ilustrácií sú vylúčená. Označenia použité môžu byť registrovanými ochrannými známkami príslušného výrobcu a ich použitie tretími stranami môže byť porušením práv vlastníka. WM
M